Description
About Her
The doll box packaging is such that it prevents damage during shipping. Is it weird to fuck a sex doll? It is not as gone are the times when it was weird to own a manly sex doll. An e cup sex doll with boobs will look sexier with lingerie.
The anime sex stroker is an insertion in the vagina of the 2foot sex doll. The sex doll love reality show invites users of different love dolls to share their experiences. Sex with the full size male sex doll porn exposes the tricks for getting an orgasm with the full size sex doll.
If a woman have sex with doll porn, she is able to tell when her climax is on the way. She also learns how to maneuver the sex doll porb to give the multiple sexual release she craves. This is her own way of exploring sex.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 31.5kg |
| Breasts | 80cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery
































Reviews
There are no reviews yet.