Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Arm Length | 68cm |
| Hand Length | 16cm |
| Leg Length | 97cm |
| Thigh Line | 57cm |
| Calf Line | 33cm |
| Feet Size | 19cm |
| Oral Depth | 10cm |
| Vagina Depth | 14cm |
| Anal Depth | 10cm |
| Net Weight | 44.8kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.