Description
About Her
I forgot who made this quote, “the future is here, the future is now”. A full size silicone sex doll had the looks of a human female. This realistic adult doll is the best investment one can make into their sexual life. Getting sexually fulfilled might look like a task but with virtual sex dolls, impossible is nothing. You get to live out your fantasies with these future sex dolls
Sex dolls come in different price ranges. We have a cheap full silicone sex doll on sale. This girl fuck doll seems like somebody with an adrenaline rush. She is never getting tired of getting fucked. High end love dolls are best combined with hot doll porn. It makes the atmosphere a sensual one and helps you get those orgasms faster. A virtual sex doll has perfect sex openings. She is also good at giving oral sex. Adult life-like dolls come with a lot of benefits.
Love dolls that are solid are the best tyoes to get. They can go with you on any trip and bring you sexual gratification. You don’t need to be sex-starved or visit a brothel. You can always have a love doll with you on the go.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 168cm |
| Breast | 82cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 80cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery

































Reviews
There are no reviews yet.