Description
About Her
There are different kinds of dolls you can find on the, from the beautiful ones, to the sexy ones, and down to the weird sex dolls.
We have added the adult love dolls to our collection. These dolls come in adult size and they are also called “adult toy dolls” because they were specifically designed to be used by adult males.
Our adult love dolls are real fuckdolls. They are also moaning sex dolls as they moan when the sex begins to hit the right spot.
Due to the fact that she moans, this doll has been categorized as one of the weirdest sex dolls to have ever been made.
But, if you want a real fuckdoll, then you should be ready for her to be “real”. Also, the beautiful thing about this doll is that she is a customized sex doll and you can change whatever you want and replace whatever you don’t want.
Not only is she affordable, but she is also one of the best sex dolls. She comes with a beautiful shape, a lovely smile, an amazing sexual experience and perky breast. You don’t have to worry about storing her because she doesn’t occupy too much space. Immediately you place an order for her, she would be shipped to your location In a matter of days.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Breast Line | 67cm |
| Waist Line | 48cm |
| Hip Line | 77cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Arm Length | 63.5cm |
| Leg Length | 103cm |
| Feet Size | 20cm |
| Thigh Line | 43cm |
| Calf Line | 27cm |
| Net Weight | 29.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.