Description
About Her
Presenting the most adult-oriented fulfilment product USA Sex Doll. Climax your sexual fantasies with our high-end selection of realistic life-like sex dolls that meet your needs to the letter. At THD Store, our YouTube Sex Doll Black Guy is manufactured from high quality for material and accessories, and the design is elaborately with unique details.
But wait, there’s more! Prepare yourself to meet Alisa Sex Doll – exhibit of fine art with realistic look and feel, versatility and quality. This doll has real-life attributes and personal preferences and settings, which include the colour of hair and eyes and body build; this will fulfil all your dreams.
Experience unrestrained sensuality that has never been seen before right here at USA Sex Dolls. Order today and be a proud owner of the perfect friend today.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm C Cup |
| Net Weight | 36kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 92cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 50cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 21cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.