Description
About Her
Seeking sexual pleasure is important to a man. The best satisfaction can be gotten from our sex dolls realistic bodies. It’s important to get everything desirable in a dressing doll, from the love doll bangs to large doll wigs. It should all appeal to your sexual drive.
The blonde doll wigs can be styled as you wish. We also have a love doll with lashes. There are multiple lingerie types to choose from the lovely doll creator. Your ejaculations are what we have in mind.
Doll shipping boxes come with descriptions on how to clean the love dolls after use. It’s best to clean so the realistic dressing doll is always ready to use. For all your questions like how to reborn a doll, or the best lubricant to use, visit the love doll forum.
We also have lots to love dolls on sale. With these varieties of dolls, you can satisfy your dopamine rush daily. Love dolls help you practice and gain mastery of your sexual game. The realistic vagina canals feel so real that you are sure to get excited and achieve intense ejaculations. Your sexual satisfaction is the most important thing to a fantasy doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 96cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 53cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 39kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.