Description
About Her
Here is the latest concept in adult interaction – life-life size dolls for adults. This company being one of the large-scale suppliers of such realistic and individualizable sexual partners is glad to introduce itself. All our 2018 clothing designs are made with carefully sourced best quality fabric and have excellent wear quality and superior finishing.
Our sex dolls are made to mimic human beings to a certain quality as they have realistic skin, facial and body structures that allow the dolls to be rotated in any position depending on the use that will be put on them. There are several choices of bodies, different colours and hairstyles, and even the options for body accessories – which include voice control mechanisms.
Get the most satisfying companionship without limitations at an economical price from our 2018 collection of sex dolls. You can rely on us for your discreet packaging making it easy for you to have it delivered right at your doorstep. Experience your weirdest desires today with our brand new authentic life-size realistic sex dolls.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Leg Length | 85cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35KG |
Doll Gallery


















































































Reviews
There are no reviews yet.