Description
About Her
Fucking an a.i sex doll is realistic as there are movements and speech involved. The latex condom catsuit sex doll doesn’t get slippery with sweat so you can maintain balance during sex. Your first thought on sight of the realdoll sex doll price might be “outrageous”. However, owning a popped sex doll makes sex an everyday activity.
The Vickie sex doll has vaginal and anal openings for pleasure seeking. When guy fucks male sex doll, he is embracing the gay personality without fear of judgement. The world has evolved into turning away eyes from fucking sex doll gay guy.
The anime dream girl sex doll comes with features earlier specified by owner. The man fucking male sex doll porn is at an advantage with new sex styles. Owning a size 16 foam sex doll presents you with a soft pillow doll to relax with.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 31.5kg |
| Breasts | 80cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |












Reviews
There are no reviews yet.