Description
About Her
The crafty fantasy doll matches any level of sexual energy you bring. In the end, it’s all about how satisfied you get with the overwatch pharah sex doll. The doll hentai
figure sex doll might seem a bit expensive, however you should be considering the benefits involved. 1am sex doll sex video exposes tips on cuddling and sex at dawn.
While fucking blonde Tpe sex doll, you have the liberty of going hard and rough on the sex doll pussy. With the Mari sex doll video, you can always discover trendy sex positions. Real sexdolls vagina feel tight before penetration and hold the penis in place.
The Klaudia badura sex doll is durable and can be used for a long time without thoughts of replacement. A sissy on a sex doll rides sex doll with enthusiasm while seeking sexual release. Real doll sex toys video ensure you never get tired of sex with the overwatch pharah sex doll
Dimensions
| Material | Silicone |
| Height | 168cm |
| Net Weight | 33.3kg |
| Full Bust | 78cm |
| Under Bust | 64cm |
| Cup | C |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 18cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 69cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 20.5cm |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.