Description
About Her
There is nothing as sweet as heavenly bliss when you are with the most genuine China sex doll in the catalog we provide. In other words, overall excellent and quiet processes are applied to every unit which is produced by elite raw materials. Finally, it should be noted that in our frankly sexual critique of these dolls, the main focus is on the evident workmanship and close attention given to the tiniest details of each and every doll, which, according to some consumers, is far preferable to a live model.
The synthesized object has seams so it is not sticky and it slides easily, for the touch which is as close to real skin as possible because of the soft skin texture. Presumably, all the hourglass forms and a number of variables in terms of individual features do include fair and rather affordable prices thus contributing to the search’s possibility and success. Allow me to personally stand by the fact that our company offers the best customer service, along side with branded and high quality products due to the fact we have been delivering to customers worldwide for several years now.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 180cm |
| Weight | 46kg |
| Shoulder | 53cm |
| Bust | 102cm |
| Lower Bust | 96cm |
| Waist | 77cm |
| Hip | 90cm |
| Arm | 62cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 102cm |
| Foot | 25cm |
Doll Gallery






























Reviews
There are no reviews yet.