Description
About Her
Let me present you with Brynn, the worlds most realistic sex doll with the functions to satisfy all your needs. It is from trustworthy silicone materials and surgically-designed to look natural and incredibly beautiful. Indeed, one look at Brynn and her absolutely curvaceous sex doll figure accompanied by those tempting lips will suffice to define sexual perfection.
Although, there is more, we also have a Sex Doll Ass & Legs model for those who like to be satisfied with not only upper part sex dolls. If you’re going to practically dance with these limbs, why not go through each and every inch of them with great detail.
So for anyone who wants to have a thot wish come true at Computeranimations, you will find our most popular product, the Sex Doll Thot. Long and wet,”come hither” eyes, perfectly red, tempting lips and sultry curves make this eternal companion a real passion.
Live out your dream with the available products of high quality to satisfy your desire without breaking the bank. Go place your order today and get all that you desire in as far as the carnal satisfaction is concerned.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.