Description
About Her
Fei is a great looking realistic silicone love doll with life size proportions and lifelike details. Hence, she is one of our best rated high quality girl silicone dolls. In addition to looking and feeling very realistic, Fei comes in a great looking costume that completes her fantasy look.
Furthermore, her gorgeous hair and pretty face combines beautifully with her warrior costume to give her the perfect fantasy silicone mannequin doll look, suitable for acting out your deepest and wildest fantasies. With Fei, you can act out your wildest fuck dolls game to your satisfaction.
Moreover, this custom talking doll was built to the highest standard and most realistic specifications in terms of both looks and feel. This is why Fei is one of out best rated top quality heaven dolls, ready and well equipped to satisfy your needs. From her head to her well defined and textured well toes, you will find every part of this gorgeous silicone love doll was made to mirror the perfect textures in all parts while maintaining excellent visual detail.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 94cm |
| Under Breast | 64cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 100cm |
| Arm length | 63cm |
| Shoulder width | 39cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.