Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 176cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 85cm |
| Hip | 99cm |
| Arm | 65cm |
| Shoulder Width | 47cm |
| Leg Length | 91cm |
| Foot Length | 27cm |
| Penis Length | 15cm / 25cm |
| Oral Depth(Soft Head Only) | 12cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 47kg |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.