Description
About Her
Everyone definitely wants to buy the best sex doll for their money, and this assjob sex doll is the one for you, and she doesn’t need her Jessica rabbit sex doll dress for you to see that she is the cartoonist woman. The 4woodsusa sex doll is one of the best sex doll for bald old fat male men who want to use sex dolls. The doll-like sex toys are perfect because they do not require too much manipulation from you. And you can use the customisation tabs to choose everything about the sex doll, from the wm sex doll’s nipple colors to even more. The male sex dolls fuck women, but this Susan love sex doll puts all the other sex dolls on sale to shame. She is the best quality sex doll for your money, and you can place a bet on it if you doubt our word.
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 164cm |
| Net Weight | 37kg |
| Full Bust | 84cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 93cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 38cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.