Description
About Her
Our newest additions to sex doll catalogue are Spencer’s Sex Doll Review, YL Elf Sex Doll, and Miget Sex Doll. All these products are Artificially designed to give your fullest satisfaction in your companionship and sexual lives.
It would be tricky to seek out a critique of spolier, , Spencer’s sex doll review that does not cite the doll’s realistic figure and titillating curves. Sewn from TPE material, it looks and feels like the real skin of a person and is very versatile to satisfy your wildest dreams.
The YL elf sex doll is a beautiful, attractive, and hilgh spirited character of a slender build and mild sexually appealing looks. She is made using superior quality silicone material and this gives her the soft feel to emulate real women.
Although our miget sex doll may come in a small size, definitely, it has a ton of pleasing abilities. She can be made out of the finest medical-grade TPE material with extraordinary detail and ensures a one-of-a-kind fulfilling experience every time.
Taste immense pleasure with new realistic sex doll collection of Spencer’s, YL Elf SexDoll, and Miget Sex Doll and enhance your sexual pleasure like never before.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Bust Size | D |
| Full Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 113cm |
| Foot | 20cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 15cm |
| Net Weight | 47kg |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.