Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 81cm |
| Arm | 65cm |
| Shoulder Width | 39cm |
| Leg Length | 90cm |
| Foot Length | 21cm |
| Penis Length | 15cm |
| Penis Diameter | 3cm |
| Anal Depth | 15cm |
| Net Weight | 37kg |
Doll Gallery




























Reviews
There are no reviews yet.