Description
About Her
The sex doll sex torso is a universal favourite part as it contains the intimate organs. From the solid love doll sex, the sex doll responds to the actions performed on it. The ginger spice sex doll has a coressponding hair color. Taking tips from the my gorgoues sex doll forum helps you have the best sexual experience.
The mere existence of the harmony sex robot doll has changed the sex lives of many. To use mom as sex doll is inconceivable. The sex doll makes 3 porn videos if you try to do homemade porn videos.
The rubber doll forum gives tips on fucking sex doll from behind and how to get to climax in this position. Seeing amateur girls riding sex doll has a way of boosting your morale to become better at sex. Improving in your sex life will firstly benefit you before sexual partners.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 33.6kg |
| Breasts | 84cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50cm |
| Foot | 21.5cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery
























































































Reviews
There are no reviews yet.