Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Bust plin | 90 cm |
| Sub bust | 58 cm |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 87 cm |
| Lățimea brațului | 47 cm |
| Lățimea umărului | 31 cm |
| Lungimea piciorului | 91 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.