Descriere
Despre ea
Unul dintre avantajele de a deține păpuși robot este că le puteți folosi atât cât doriți și doar satisfacția dvs. contează. Puteți obține păpuși AI pentru a vă condimenta viața sexuală chiar dacă sunteți într-o relație. Nu s-ar numi înșelăciune, deoarece după ce te-ai exersat cu păpușa transsexual realistă, ai ști ce funcționează pentru tine.
Aceste păpuși de dragoste au caracteristici realiste, cum ar fi mâinile păpușilor și materialele de curățat pentru păpuși. Rechizitele de curățenie sunt utile deoarece după fiecare utilizare păpușa de dragoste trebuie curățată. Pachetul nostru de păpuși din magazin vine cu păpuși realiste pentru bărbați, cap de păpuși și un suport pentru cap de păpuși DIY. Puteți alege în funcție de gust, înălțime, coafură, formă și orice altă caracteristică dorită.
Dacă fanteziile tale includ copularea cu o femeie însărcinată, avem de vânzare păpuși însărcinate. Aceste păpuși de dragoste sunt o garanție pentru ejaculările intense. Poți merge crud cu păpușa reală cu păr colorat și fii sigur că nu vei contracta infecții. Sexul cu o păpușă sexuală de film merită banii investiți deoarece poate rămâne în mai multe poziții pe toată durata sesiunii.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Bust | 92 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 96 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Braţ | 53 cm |
| Picior | 90 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor



















































































Recenzii
Nu există recenzii încă.