Descriere
Despre ea
Desigur, fiecare bărbat a avut o întâlnire jenantă cu o doamnă. ceva care te-a făcut să pierzi stima de sine. Dar cu păpușile de dragoste pentru bărbați, tot ce este pe fereastră. Păpușile sexuale pentru fete sunt în viață ca păpușile făcute în mare parte din tpe, care sunt folosite pentru activități sexuale de către bărbați. păpușile sexuale realiste sunt micșorate sau reduse în dimensiune. De obicei, au aceleași trăsături de caracter ca păpușile sexuale de mărime normală. Vaginul de păpușă sexuală este elastic și realizat dintr-un material foarte moale, făcându-l să se simtă ca un vagin oarecum uman. Elasticitatea provoacă stimulare în timpul sexului.
Atunci când dracului cu o păpușă adevărată, majoritatea bărbaților au aceeași entuziasm ca și când fac sex cu o fată adevărată. Categoria de păpuși sexuale vii cuprinde oameni folosite ca păpuși sexuale pentru plăcere. Nu li se dă niciun cuvânt de spus în ceea ce li se face. Acesta este același lucru cu bdsm, dar fără nicio intrare sau cuvânt sigur.
Prețurile păpușilor sexuale variază de la produs la produs și de la locație la locație. Păpușile sexuale de ultimă generație vor atrage prețuri mai mari.
Vizitați magazinul nostru de păpuși sexuale pentru oferte mai bune la păpuși sexuale de calitate excelentă.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 80 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 89 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.