Descriere
Despre ea
Vrei să faci o excursie în America de păpuși sexuale în curând? Nu pierde o călătorie. S-ar putea să avem ceva la care să te uiți înainte de a intra. Te-ai gândit la înălțimea ta? Ești începător să faci sex cu păpuși sexuale? Ați văzut sex tape cu păpuși Kash și aveți o preferință pentru păpușile sexuale? Ei bine, să nu-ți faci griji. Pentru tine, avem această păpușă sexuală de 165 cm, care este una dintre cele mai tare păpuși sexuale din jur. Ea poate face sex cu păpușii Anastasia și poate recrea orice ați văzut în toate casetele de sex cu păpuși Kash.
Această blondă precum Elsa este una dintre cele mai bune păpuși sexuale din 2023. Este o păpușă de dragoste din silicon și, spre deosebire de păpușile sexuale cu aer și de cauciuc, nu îți va declanșa alergii și nici nu îți va curge nasul. Păpușa sexuală în mărime naturală are, de asemenea, o pereche drăguță de sâni și un fund rotund și strâns pe care nu poți să nu-l admiri. Avea piese personalizabile și puteai să alegi totul, până la costumul pe care l-a purtat când ai cunoscut-o. Cea mai bună parte a acestui lucru este că îți va fi fidelă, garantat. Ce mai putea avea?
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 164 cm |
| Bust | 88 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 88 cm |
| Lungimea brațului | 67 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.