Descriere
Despre ea
O persoană vede în fiecare zi frumuseți tinere și are fantezii despre cum ar fi să ai un gust din ele. Când te gândești la cea mai bună păpușă sexuală de cumpărat pentru a satisface acele sentimente și curiozitate, nu este nevoie să cauți mai departe decât minunatele păpuși cu zâne de 157 cm. Aceste păpuși sexuale japoneze complet atractive, realiste, sunt tot ceea ce ai căuta la o fată și nu numai. Aceasta este papusa ta sexuala suprema, o papusa de dragoste „poniul meu”. Ea este perfectă pentru porno realiste cu păpuși sexuale, fiecare mișcare pe care o face și fiecare privire pe care o are nu va arăta și se va simți ca un lucru real, ESTE sentimentul real! Aceasta este cea mai excitantă dintre păpuși sexuale drăguțe; ea vrea să o tragi de păr și să o tragi bine, în timp ce te privește cu acei ochi întunecați, sexy, ultra-seducatori, care te vor împiedica să nu te uiți la ei. Aceasta este una dintre cele mai realiste păpuși de vânzare, îi puteți mângâia părul lung și mătăsos și îi puteți spune cuvinte dulci sau murdare, în timp ce ea vă lasă să vă bucurați de ambele delicii.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 157 cm |
| Bust | 96 cm |
| Talie | 64 cm |
| Şold | 113 cm |
| Greutate netă | 45 kg |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.