Descriere
Despre ea
O păpușă sexuală realistă din silicon face dragostea ușoară. Cu păpușile de dragoste, nu trebuie să-ți faci griji dacă o faci bine. Tot ce contează este să fii mulțumit după sesiunea de sex. Păpușile pentru adulți din silicon sunt fabricate din material durabil, asemănător cărnii, care nu se poartă în timp. O păpușă de dragoste reală din silicon are sâni înflăcărați, înflăcărați și moi. Acești sâni au areola perfect rotunjită pentru supt. Păpușa noastră pentru sex cu fund vine cu diferite dimensiuni din care să alegi.
Păpușile sexuale supreme au vaginuri de culoarea cărnii. Acest lucru facilitează excitarea, deoarece păsărica pare umedă. Vă puteți imagina deja pătrunzând păpușa virtuală. Pasarica are canale care iau contact cu crestele penisului si dau senzatii uluitoare. Păpușa sexuală pentru femei este un tip solid de păpușă de dragoste. Această păpușă sexuală realistă este un fel de păpușă pack and go. Puteți oricând să vă dezumflați după fiecare sesiune de sex.
Ia-ți o păpușă realistă de silicon pentru companie în vremurile de singurătate. Nu există regrete cu o păpușă de dragoste. Nu se poate plânge și nici după propriile plăceri. Păpușile sexuale în mărime naturală se vând rapid și acest lucru se datorează faptului că pot fi personalizate în diferite dimensiuni și culori. Ele pot fi chiar făcute să arate ca o anumită persoană. Nu va mai trebui să suporti ceea ce nu îți place. Comanda azi o papusa de dragoste si bucura-te de posibilitati nelimitate.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 166 cm minus |
| Sânul | 84 cm |
| Sub sân | 69 cm |
| Talie | 67 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea brațului | 72 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Linia gambei | 36 cm |
| Linia coapsei | 48 cm |
| Lungimea piciorului | 84 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38,5 kg |
Galeria Păpușilor














Recenzii
Nu există recenzii încă.