Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa D de 175 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Bust plin | 82 cm |
| Sub bust | 64 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 88 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.