Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 158 cm |
| Capul pieptului | 78 cm |
| Piept inferior | 62 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 83 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 62 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 29 kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.