Descriere
Despre ea
O păpușă adevărată pentru adulți ar putea fi exact ceea ce aveți nevoie pentru nopțile singuratice. Nimeni nu ar trebui să trăiască o viață atât de solitar, fără plăceri sexuale. Avem o mulțime de păpuși sexuale frumoase disponibile spre vânzare
Iubita noastră de păpușă sexuală te-ar face să arăți bine, pentru că vei fi mereu fericit. Păpușile de rasă mixtă nu ar fi o idee rea.
Păpușa sexuală feminină are 2 găuri care sunt destul de adânci și au o textură foarte frumoasă în interior. Păpușile sexuale au fost mult îmbunătățite. Are atât de multe detalii care adaugă realism. Această jucărie sexuală în mișcare are și o dimensiune bună dacă trebuie să o ascunzi sau să fii discret. Ambalarea și expedierea direct din SUA sunt, de asemenea, discrete și rapide, ceea ce este un plus.
evident, o păpușă sexuală drăguță, are pielea netedă, fundul zguduit și sânii moi elastici. Nu este o păpușă de mărime plus, așa că este ușor să o manevrezi. Pielea ei este făcută din TPE, care se simte ca pielea umană. Dacă vrei să-i cumperi niște haine, XS sau cea mai mică dimensiune va fi perfectă pentru ea. Ea este exemplul perfect al mărcii de păpuși sexuale mlp.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 94 cm |
| Talie | 49 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 50 cm |
| Picior | 83 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.