Descriere
Despre ea
Hei! Fuzzy este aici. Iubitele tale păpuși lol în apă, cu corpuri dolofane, piele de neînlocuit, fețe hipnotice și trăsături uimitoare afro-americane îți oferă acea asigurare că ești lumina vieții ei. Ea îți va îndeplini fantezia. Și păpușa noastră poftă plus manipulare printr-un schelet de metal care este atât de flexibil încât să se adapteze la orice punct de vedere sexual la alegerea ta. Iar stabilitatea ei este de neegalat.
Corpul ei este conceput cu mulțumirea corporală în minte și realizat din materiale de înaltă calitate. TPE este utilizat pentru producerea pielii. Este asemănător cu pielea umană. De la părul de pe cap până la sufletul picioarelor, expresia feței până la prestația ei în pat, toate sunt asemănătoare omului.
Păpușa sexuală xxx cu funde enorme arată adorabilă. Picioare pe umăr stil sex cu păpuși munecas, atunci vei adora această păpușă Quinn cu fundul mare.
Indiferent de design pe care îl căutați, fie că este vorba de păpuși înalte, păpuși de dragoste cu pușcă sau sunteți un fan al păpușilor sexuale musculoase, toate vă sunt la îndemână, deoarece un fund mare și un bust mare este alegerea fiecărui bărbat. Păpușa cu formă busty ți-a arătat, așa că ai alege-o în grabă, ai lins-o, ai mângâia-o și ai lăsa distracția să înceapă.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 87 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












































































Recenzii
Nu există recenzii încă.