Descriere
Despre ea
Vă prezentăm Real-skin-man-silicone-sexdoll care are un spate extrem de larg și puternic creat pentru fanteziile tale. Frumos și realist este o creație a unui grup de specialiști în producția de păpuși din silicon care a cooperat cu alți specialiști cu experiență în domeniu. Materialele speciale pe care le folosim la fabricarea partenerului nostru sexual din silicon sunt unice și autentice și acest lucru vă va face să urmăriți prima dată când veți pune ochii pe el. Cu pielea sa aproape naturală și tactilitatea sa și structura fermă a păpușii masculine, este ideal pentru unele activități de pește. Variabilitatea actului sexual permite cuiva să le ai pe ambele – să schimbe pozițiile sau pur și simplu să apreciezi priveliștea minunată asupra păpușii sexuale masculine la locul de muncă.Cât de largi sunt păpușile sexuale posibile cu vagin
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 180 cm |
| Greutate | 46 kg |
| Umăr | 53 cm |
| Bust | 102 cm |
| Bustul de jos | 96 cm |
| Talie | 77 cm |
| Şold | 90 cm |
| Braţ | 62 cm |
| Mână | 18 cm |
| Picior | 102 cm |
| Picior | 25 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.