Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală Barbie adevărată, făcută pentru a vă oferi cea mai bună experiență sexuală. Datorită unui design realist bine definit de păpușă sexuală. Această păpușă video sexuală gratuită are toate cele mai bune caracteristici ale unei păpuși reale de viață reală.
Prin urmare, cu aceste păpuși sexuale o nouă păpușă adevărată. Puteți explora o gamă largă de activități sexuale. Gusturile la care vă așteptați de la păpuși sexuale premium facefuck hevay r păpuși reale. Prin urmare, această păpușă sexuală masculină solo este o alegere excelentă pentru a-ți transforma fantezia de păpușă sexuală cu piței uriașe.
Prin urmare, dacă sunteți în căutarea să vă bucurați de machiaj real, sex cu păpuși sexuale. Această păpușă sexuală $2,090 are toate cele mai bune caracteristici de care aveți nevoie într-o păpușă reală din viața reală. dacă „Cum să obții o păpușă de sex corb” este un mister pentru tine. Unul care are cel mai bun și mai realist design de păpuși sexuale robot canadian. Această păpușă minunată de dragoste adevărată este superbă peste tot.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 162 cm |
| Bust | 98 cm |
| Sub bust | 79 cm |
| Talie | 65 cm |
| Şold | 105 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Braţ | 65 cm |
| Picior | 97 cm |
| Picioarele | 20 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 48 kg |
Galeria Păpușilor



















Recenzii
Nu există recenzii încă.