Descriere
Despre ea
Mult așteptata noastră păpușă sexuală Maya the Chun li a aterizat pentru ca tu să vii să o iei.
Fata îndrăzneață care este mereu supusă. Păpușă trottla proiectată cu pricepere, cu căldură corporală, pentru a vă oferi satisfacție maximă. Sexdollgenie este expertul genial în pat cu cea mai mare experiență.
Cine poate fi comparată cu Ella, păpușa asiatică goală? Ea este o păpușă supermodel foarte subțire și vie; ea poate fi asemănată cu o casetă sexuală cu păpuși de vis.
Deși mulți au trecut cu vederea această păpușă sexuală cu inteligență manga, plăcerea păpușii sexuale este demnă de remarcat. Emoția de sânii ei de păpușă este în afara acestei lumi. Adevărul să fie spus, păpușile de dragoste bucurie sunt ceea ce este nevoie în acest timp prezent. Așa că Ștergeți asta, pentru că păpușile de plăcere ți-au auzit plângerea; este fericită să se aducă la tine să se mastească cu ea.
Pe cât de elegantă este ea, totuși porno cu păpuși sexuale nu este niciodată mândru. O păpușă 3d care poate face diferența între cunoștințele încălzite de corp și o temperatură normală. Vești grozave pentru posesorii de păpuși dulci care scanează modalități fezabile de a-și face păpușa de dragoste mai realistă; supunerea păpușii tale sexuale asemănătoare unui om la încălzire înainte de utilizare este unul dintre cele mai frumoase mijloace prin care poți obține asta.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 87 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor























Recenzii
Nu există recenzii încă.