Descriere
Despre ea
De ce ai cumpăra o păpușă sexuală online și ai experimenta o dezamăgire atât de teribilă când poți obține o păpușă sexuală indiană și să te bucuri de ea până ești obosit? Faceți cunoștință cu această păpușă sexuală poupee, păpușa sexuală însorită Leone cu experiență în sexul anime cu păpuși. Repede, alege unul dintre anime-urile sexuale cu păpușile tale preferate și compară fizicul lor cu Areva aici. Niciunul dintre ei nu se compară. Și ea poate face tot ce pot. Această păpușă cu unghi roșu are păsărica de o viață și nu vrei să o ratezi. O păpușă sexuală după Cher, are pletele lungi ale actriței și cântăreței și curajul unei preferate de păpuși sexuale din Canada, Mila.
Ea poate concura cu cea mai bună listă de păpuși sexuale din 2023; are picioare lungi, un fizic sexy, atrăgător, șolduri largi și cea mai delicioasă păsărică de păpușă vreodată. Cu un zâmbet, păpușa de dragoste flexibilă se va apleca și se va plia doar pentru a fi pe plac. Nu va trebui niciodata sa te batjocoriti cu privire la satisfactia sexuala cu Areva, iar asta este o garantie. Pentru a-și încălzi păpușa de păpușă, poți folosi inserția noastră USB și, în câteva minute, păsărica visurilor tale este gata.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 95 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.