Descriere
Despre ea
Treci modern. Bucurați-vă de sex ca un profesionist. Ai dat peste această invenție ca zeul? Acum, avem păpuși sexuale vr celebrități.
Aici te poți bucura de decorul audio-vizual de a face sex cu o păpușă sexuală adevărată. Senzația pe care o ai din asta este fenomenală. Păpușa de sex vr celebritate este conectată prin internet, îți pui un set de cap vr și pleci. Ai aceeași configurație în setul tău audio-vizual ca și când faci sex cu o păpușă sexuală. Setul cu cască vr permite până la 360 de rotații. Imaginați-vă că experimentați sex cu ce tip de păpușă sexuală doriți. Vrei păpuși sexuale celebre, le ai.
Păpușile sexuale vr celebritate sunt și ele disponibile pentru această configurație. Acei ochi cu privirea nevinovată, care se uită înapoi la tine în timp ce te arăți spre satisfacție. Puteți vedea sânii lor perfecti așa cum vă simțiți în versiunea virtuală. Aceasta este puterea de a te bucura de orice păpușă sexuală pe care ți-ai dorit-o vreodată.
Așadar, s-ar putea să fii mai ciudat, îți place o celebritate vr păpuși sexuale pentru plăcerea ta. Le avem si noi. Pentru că, ce este distractiv dacă poți merge la limită și dincolo. Toate aceste păpuși sexuale ciudate sunt la îndemâna ta. Simțiți-vă liber să le încercați pe toate.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 100 cm |
| Talie | 49 cm |
| Şold | 89 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.