Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 153 cm |
| Bust | 86 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 94 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Braţ | 63 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 20 cm |
| Greutate netă | 45 kg |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.