Descriere
Despre ea
Păr lung și mătăsos, neted la atingere și plăcut la miros. Tilda are părul perfect. Bogat, mătăsos și strălucitor, a îmbrăca părul acestei păpuși sexuale realiste ar fi o experiență plăcută.
Fiorul este să țină acest păr în timp ce faci sex cu această păpușă sexuală dracului și inhalezi parfumul; te-ar putea duce direct la nivelul zece. Sexul este cel mai bine savurat atunci când totul despre partenerul tău sexual este impresionant, iar părul este incluziv. Nu ai vrea ca mirosul părului partenerului tău să te alunge.
Această păpușă sexuală sexy posedă și o abilitate sexuală extraordinară. Este o păpușă sexuală din viața reală, gata să facă sex. Imaginați-vă că faceți sex cu această păpușă sexuală adultă, cu părul plutind în jurul ei, adăugând mai multă sexy aspectului păpușii drăguțe. Este rar să obțineți o păpușă fierbinte cu păr la fel ca al acestei păpuși sexy.
Ca o păpușă de dragoste dulce, poate fi și păpușa ta sexy perfectă. Ea ți-ar da o privire și părul cu care să te joci leneș. Păr, buze dulci, păsărică caldă și strânsă, sex grozav și o privire inocentă; ea are zece peste zece, trebuie să ai această păpușă sexuală. S-ar putea să vrei să o iei de mână și să o ai doar pentru tine pentru a descoperi amploarea dulceții acestei păpuși sexuale fierbinți; nu există niciun cuvânt care să fie suficient pentru a descrie cât de perfectă este această păpușă sexuală TPE.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea piciorului | 90 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.