Descriere
Despre ea
O păpușă de dragoste realistă scoate singurătatea din viață. Ea este acolo în nopțile când ai nevoie de un partener sexual, dar nu ai chef să folosești bordel. Vaginul acestei păpuși de dragoste japoneze este corect și se simte alunecos în timpul penetrării. Părțile corpului păpușii fierbinți au fost construite pentru seducție și excitare.
La prima vedere a vaginului, corpul tău devine emoționat ca urmare a aspectului sexy de păpușă sexuală asemănătoare cărnii. Păpușa sexuală TPE este realizată cu materiale de cea mai bună calitate pentru a scoate tot ce este mai bun din tine. Există o mulțime de trăsături feminine pe aceste păpuși adulte.
Păpușile sexuale japoneze sunt accesibile și o opțiune bună pentru muie și sex anal. Nu există absolut nicio teamă de infecție sau de sarcină cu aceste păpuși sexuale de dimensiuni mari. Sexul este grozav deoarece păpușa sexuală pentru bărbați în mărime naturală poate fi pusă în orice poziție la alegere. Acest lucru va scoate la iveală partea ciudată din tine pe care poate ai fi îmblânzit-o.
Să faci sex cu o păpușă este remediul perfect pentru o relație înfometată de sex. Obțineți online păpușa sexuală perfectă. Exersează-te pentru câteva experiențe uluitoare.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 77 cm |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 78 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 50 cm |
| Picior | 85 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 29 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor


























Recenzii
Nu există recenzii încă.