Descrição
Sobre ela
Get the hottest sex experience with sex doll legs for video, low price sex doll and automatic blowjob sex doll which are the newly rich product lines this season. Tailored to cater to every personal need, each product is painstakingly built for the best sexual experience for the customer. With the realistic skin and movement that is skin-like, LuvDolls models provide an experience that is unbelievably realistic and fulfilling like never before.
Our very own collection that has been meticulously assembled has to choose from whatever the customer’s likes and at a cost that’s a fraction of the current market prices. Either you use it alone or it can assist in building up the bond in your relationship as they are among the most multi-purpose companions that guarantee all your sexual fantasies to be outstandingly fulfilled thus.
Take your sex journey up a notch today with our A-one line which promises to deliver more than you can even think of.
Dimensões
| Material | TPE |
| Altura | 158cm |
| Busto superior | 85cm |
| Sob o busto | 68cm |
| Cintura | 50cm |
| Quadril | 85cm |
| Perna | 80cm |
| Pé | 19cm |
| Profundidade da vagina | 17cm |
| Profundidade Anal | 17cm |
| Profundidade Oral | 12cm |
| Peso líquido | 30kg |
Galeria de Bonecas










Avaliações
Não há comentários ainda.