Descrição
Sobre ela
Step up and meet your new permanent sex companion, this unisex sex doll will leave you begging for more. With realistic features clearly depicted and a skin texture that feels as real as the real McCoy, this realistic sex doll is one you will never get enough of. Perfect with a big booty design that claims to always stay as a source of entertainment for both the male and the female.
We have paid a great deal of attention while choosing the best quality fabric; the fabric chosen is very durable; and at the same time, it is very soft and has a feeling of human skin. One of the options to be chosen is hair color, eye color and ‘’size’’ – this sexual companion doll can be made according to your individual request.
Satisfy your desire with unisex big booty full size sex doll today feel the happiness of being alive.
Dimensões
| Material | Cabeça de silicone + corpo em TPE |
| Altura | Copo C 158cm |
| Peso líquido | 33kg |
| Busto | 80cm |
| Cintura | 56cm |
| Quadril | 83cm |
| Ombro | 32cm |
| Braço | 50cm |
| Mão | 16cm |
| Perna | 83cm |
| Pé | 19cm |
| Profundidade vaginal | 18cm |
| Profundidade anal | 17cm |
Galeria de Bonecas

























































































Avaliações
Não há comentários ainda.