Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 180 cm |
| Biust | 86cm |
| Talia | 73cm |
| Biodro | 102 cm |
| Ramię | 69 cm |
| Szerokość ramienia | 42cm |
| Długość nóg | 92cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Długość penisa | 19cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 52 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.