Opis
O niej
Lalka seksualna wielkości człowieka nigdy nie zawodzi w stałym dostarczaniu przyjemności. Pobieranie lalki seksualnej jeżdżącej mamyvids to sposób na przygotowanie się na intensywną przyjemność, której doświadczysz podczas ruchania lalki seksualnej.
Gigantyczna lalka seksualna z anime może być wzorowana na seksownych postaciach z anime. Istnieje lalka seksualna PC dla każdego, kto chce wypróbować seks z lalką miłosną w wersji demo wideo. Obróbka majtek z lalką seksualną jest łatwa, ponieważ to Ty dyktujesz tempo seksu z realistyczną lalką seksualną.
Jeśli masz fantazję o dziewczynach uprawiających seks z lalką, rozkoszne ciało żywej lalki seksualnej ai videi wystarczy, aby utrzymać cię na seksualnym haju. Uprawianie seksu z męską prawdziwą lalką pozwala ci odkryć twój punkt G. Możesz spróbować seksu z lalką miłosną wideo, aby jednocześnie spełnić swoje wyobrażenia i fantazje.
Wymiary
| Wysokość | 165 cm |
| Waga | 40 kg |
| Piersi | 87cm |
| Pod biustem | 69 cm |
| Talia | 63cm |
| Biodro | 111cm |
| Ramię | 38 cm |
| Udo | 51 cm |
| Stopa | 23cm |
| Pochwa | 18 cm |
| Odbyt | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.