Opis
O niej
To bardzo realistyczna lalka seksualna wm, stworzona, aby zapewnić Ci najlepsze doznania seksualne. Dlatego jeśli interesują Cię perwersyjne, okrutne, brudne sceny komiksowe z lalką seksualną tf. Ta realistyczna, prawdziwa lalka jest idealna do stworzenia idealnej fantazji „chłopak zjada swoją spermę z lalki seksualnej”.
Ponadto, jeśli znalazłeś seks lalkę o takim poziomie jakości. Będzie ona w znacznie wyższej cenie. Tak więc ta drobna biuściasta seks lalka oferuje Ci wartość znacznie powyżej ceny. To sprawia, że ta prawdziwa seks lalka z Japonii jest idealnym wyborem do cieszenia się swoimi seksualnymi fantazjami.
Co więcej, ta seks lalka ostrzega prawdziwą lalkę jest bardzo wytrzymała. Obiecuje niezliczone sesje intensywnego uprawiania miłości. Ta robotyczna lalka seksualna rozpakowuje prawdziwą lalkę, która obiecuje stałą ekstazę. To wspaniała strona z seks lalkami 3x, która ma wszystkie najlepsze cechy, których potrzebujesz w realistycznej lalce miłosnej.
Wymiary
| Wysokość | 20,47 cala/52 cm |
| Rozmiar klatki piersiowej | 33,6 cala/85,3 cm |
| Rozmiar bioder | 33,2 cala/84 cm |
| Obwód talii | 44,96 cm/17,7 cala |
| Długość nóg | 20 cm |
| Waga netto | 16,8 kg |
| Pochwowy | 16,5 cm/6,5 cala |
| Odbyt | 15 cm/5,6 cala |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.