Opis
O niej
Jeśli jesteś nowy w pieprzeniu realistycznej, pełnej, prawdziwej lalki seksualnej, najlepiej jest spróbować poruszać się po grze doll city sex. Import lalki seksualnej Francja sprowadza kilka niepełnych ciał lalek seksualnych na cały świat. Odległość nie stanowi bariery, ponieważ interwencyjną lalkę seksualną można wysłać w dowolne miejsce.
Asortyment lalek erotycznych Amazon 168 cm rozwiewa samotne życie pozbawione satysfakcji seksualnej. Możesz ssać cycki lalek erotycznych lub zdecydować się na to, aby lalka erotyczna Sakura Janet była partnerką do słuchania. Wszystko zależy od Ciebie.
Naga lalka seksualna rwby ma detale, które dodają realizmu. Obejmują one ładną skórę, miękkie cycki i sprężysty tyłek. Ubrania dla palestyńskiej lalki seksualnej będą skromne, aby właściwie przekazać znaczenie kulturowe. W zaciszu swojej sypialni możesz rozebrać palestyńską lalkę seksualną do bielizny i uzyskać spełnienie seksualne.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 86cm |
| Pod biustem | 69 cm |
| Talia | 61 cm |
| Biodro | 92cm |
| Długość ramienia | 67 cm |
| Długość nogi | 78 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 36,5 kg |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.