Opis
O niej
Czy wiesz, co jest piękne w posiadaniu tego porno z lalkami z seksem? Są bardzo lekkie do noszenia i korzystne dla osób z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają im poruszanie się. Jednak większość ludzi uważa, że są one zbyt proste; przez to będą nieskuteczne w czerpaniu przyjemności seksualnych; dlatego są znane jako izraelskie lalki erotyczne z wyjątkowym akcentem. Wręcz przeciwnie, najlepsze prawdziwe lalki erotyczne to lalki erotyczne w kolorze rumianego x5 dla mężczyzn ze słodkim jaśminem, a fałszywe części ciała tej lalki erotycznej są podobne do ludzkich i niezwykle ekscytujące do zabawy.
Ponadto mają trzy przenikalne narządy płciowe (pochwę, usta i odbyt), co czyni je wyjątkowymi i bardziej aktywnymi w łóżku. Z tego powodu są luksusowe i wymagają dodatkowej uwagi i konserwacji.
Georgina jest w stanie zapewnić szalone i szczęśliwe chwile podczas seksu. Najlepiej byłoby, gdybyś miał też lubrykant. Nie musisz się martwić, że Twoja lalka erotyczna zwymiotuje lub jej szyja będzie sztywna i nie będzie dobrze funkcjonować po seksie oralnym z nią; o to zadbano. Twoja męska lalka erotyczna anime jest wystarczająco elastyczna, aby wykonywać dowolną rolę bez obrażeń. Z kulturystką zamężną lalką erotyczną i izraelską lalką seksualną jest fajnie. Nie przejmuj się tym, jak pokazać opiekę nad lalką erotyczną, ponieważ otrzymała instrukcję, która Cię poprowadzi.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 150cm |
| Biust | 95cm |
| Talia | 47 cm |
| Biodro | 83cm |
| Długość ramienia | 56cm |
| Stopa | 22cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.