Opis
O niej
Tutaj, aby cię zadowolić, ostatecznym partnerem w doświadczeniu i satysfakcji jest seks lalka bot kup. Ta najnowocześniejsza realistyczna lalka miłosna jest wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłeś i jest zbudowana ze sztuczną inteligencją. Ale czekaj, jest więcej, dla wszystkich zboczeńców mamy seks lalka tf maszyna hentai dodatek dla wszystkich twoich najdzikszych marzeń.
Co jednak wyróżnia nas spośród wszystkich innych dostępnych opcji? Nasze lalki z czerwonymi włosami są specjalnie wykonane z najlepszych surowców, aby zapewnić najlepszą trwałość i prawdziwy obraz jak lalki. Poza tym są pisane i tworzone przez nasz zespół profesjonalnych pisarzy, którzy sprawiają, że wszystkie aspekty papieru są tak nieskazitelne, jak to tylko możliwe.
Zdobądź najwyższą satysfakcję dzięki naszym rewolucyjnym lalkom erotycznym już dziś
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 162 cm |
| Górna klatka piersiowa | 104 cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 97 cm |
| Ramię | 31 cm |
| Ramię | 62cm |
| Noga | 80cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 32kg |
| Głębia jamy ustnej | 15cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.