Opis
O niej
Wszystkie nowe, zaawansowane technologicznie lalki erotyczne są trudne w obsłudze. Są skomplikowane, zawierają zbyt wiele przełączników, przełączników i przycisków, ale co jeśli powiemy Ci, że mamy lalkę erotyczną ze sztuczną inteligencją, która zapewni Ci najprzyjemniejsze doświadczenia w historii?
Ma na imię Gia i jej duże piersi przechodzą przez przezroczystą białą bieliznę, a profesjonaliści wiedzą, że filmy z prawdziwymi lalkami nie uchwyciły jej dobrze. Na pewno nie jest płaska jak męska lalka miłosna.
Może nie jest najbardziej realistyczną lalką erotyczną wszechczasów, ale należy do ich grona i można ją znaleźć w wielu filmach z lalkami erotycznymi, doprowadzając wszystkich jej użytkowników do orgazmu.
Nigdy nie dotykasz męskich lalek miłosnych i jesteśmy pewni, że będziesz jej strzegł jeszcze bardziej zazdrośnie niż innych swoich lalek. Jest coś w seksie z silikonową lalką erotyczną, co jest po prostu atrakcyjne, a ponieważ ona też jest ruda, wiesz, że będziesz się dobrze bawić. Wyobraź sobie, że pieprzysz tę śliczną lalkę, a jej intensywne oczy patrzą na ciebie i jęczą podczas orgazmu. Większość filmów pokazuje tylko ruchanie lalek erotycznych, ale ta lalka miłości może naśladować Twoje działania, rozgrzewać się i zapewniać Ci najlepszy orgazm na świecie.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 80cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 83cm |
| Ramię | 32cm |
| Ramię | 50cm |
| Noga | 83cm |
| Stopa | 19cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.