Opis
O niej
Producenci silikonowych lalek erotycznych budują te japońskie prawdziwe lalki erotyczne, była używana jako towarzyszki, a nawet partnerki. Większość ludzi używa japońskiej lalki do seksu nie tylko do seksu. Postrzegają realistyczne japońskie lalki erotyczne jako przyjaciół i towarzyszy, którzy pomagają im złagodzić samotność.
Znane są historie ludzi, którzy traktowali swoje lalki erotyczne jako partnerów, a nie ludzi. Według nich lalki miłości nie mogą ich okłamywać, krzywdzić ani dręczyć, więc o wiele łatwiej jest radzić sobie z lalkami erotycznymi niż z ludźmi.
Dzięki producentom lalek erotycznych są one cieplejsze i bardziej miękkie w dotyku, mają sztucznie podgrzewane otwory i realistyczne cechy, takie jak włosy, kolor skóry, oczy, a nawet ubrania! Powszechnie wiadomo, że wiele osób wykorzystuje duże lalki erotyczne do seksu. Kiedy słyszysz lub myślisz o lalkach erotycznych z dużą łechtaczką, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest seks, nawet nie towarzystwo. Prawda jest taka, że lalki erotyczne to zabawki erotyczne, które również tworzą emocjonalną intymność.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | Miseczka D 166 cm |
| Pełny biust | 82cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 88cm |
| Szerokość ramienia | 38 cm |
| Długość nóg | 81cm |
| Rozmiar buta | 35cm |
| Głębokość pochwy | 16cm |
| Głębokość odbytu | 13 cm |
| Waga netto | 43 kg |
Galeria lalek





















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.