Opis
O niej
Ciesz się nowym towarzyszem przyjemności – pełnowymiarową lalką seksualną o wadze 17 kg w stylu Rei Ayanami, stworzoną przez najlepszych z najlepszych, aby zapewnić Ci wyjątkowe doznania. Ta najwyższej jakości lalka seksualna PTE wyprodukowana w USA jest arcydziełem samym w sobie, ponieważ jest wynikiem ciężkiej pracy i dokładności, wyprodukowana wyłącznie przy pomocy najbardziej wyrafinowanych i jakościowych materiałów i technik. Zapomnij o wszelkich ograniczeniach prawdziwej osoby i przeżyj wszystkie fantastyczne rzeczy, które lalka potrafi zrobić.
Wykonane z implantu TPE o jakości medycznej, lalki są tak plastyczne, a jednocześnie tak wytrzymałe, że idealnie nadają się do użycia nawet w najbardziej intymnych i miękkich częściach ciała. Ruchome części ciała lalek pozwalają lalkom robić wszystko, a regulowane stawy w ramionach, kolanach lub dowolnej części ciała zapewniają maksymalną elastyczność podczas zabawy. Szkielet pod lalką jest najsolidniejszą częścią, która ją trzyma i nadaje jej ultrarealistycznego charakteru w każdej nowej scenie z jej miastami.
Spekuluj z ukończeniem jego idealnie i proporcjonalnie uformowanych linii, które stały się jeszcze bardziej znaczące dzięki faktowi, że żadne dodatkowe lub inne konkretne części nie wykazały rodzaju wrażenia, które może stać w prywatności, które jest osiągnięte lub jest wyobraźnią do wypróbowania. Kobieca lalka miłosna przypominająca posąg jest doskonałością w twarzy - flotylla do czubka.
Uczyń siebie królem swoich życzeń, korzystając z prostego systemu zarządzania, który ma takie części, jak wkładki do jamy ustnej (język/zęby wargowe), opcje zatyczek dopochwowych (w pełni wymienne); możesz zamówić każdą sesję dokładnie tak, jak chcesz! Idealna od wewnątrz i od zewnątrz! Zdobycie takiej lalki byłoby czystą radością.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 161 cm |
| Rozmiar biustu | 28F |
| Pełny biust | 83cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 89cm |
| Stopa | 21cm |
| Głębia jamy ustnej | 15cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Waga netto | 35kg |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.