Opis
O niej
Jeśli nie jesteś pewien, jak uprawiać dobry seks z lalką erotyczną i szukasz lalki erotycznej, która Cię tego nauczy, dlaczego nie skorzystać z tej lalki erotycznej z nogami? Ta lalka erotyczna z 2023 r. należy do linii lalek erotycznych Amwama i szczerze? Nie zawodzą. Jest coś do powiedzenia na temat długonogiej piękności i choć tutaj jest wzorowana na Jessice Ryan, jest lalką seksu z twarzą na zamówienie. Jeśli chcesz otrzymać twarz dowolnej lalki, wystarczy, że udostępnisz nam zdjęcie tej twarzy, a my to zrobimy.
Jeśli obejrzysz porno z seks lalkami Jasmine, możesz wziąć udział w seksie Jessiki Ryan z lalką. A może jesteś rudą jak Jessica Ryan z lalką seksu X w tym równaniu; tak czy inaczej, Twoja nowość nie jest wadą tej lalki erotycznej. Jest bardzo elastyczna i każda część jej ciała – łącznie z pięknymi długimi nogami – potrafi wykonać przynajmniej jeden trik. Nie chcesz wiedzieć, które z nich przypadły Ci do gustu? Chodź, przyprowadź ją do domu.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 160 cm |
| Pierś | 83cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 88cm |
| Ramię | 35cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Waga netto | 40 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.