Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Pierś | 95cm |
| Talia | 58cm |
| Biodra | 105 cm |
| Długość ramienia | 62,5 cm |
| Szerokość ramienia | 37,5 cm |
| Obwód łydki | 38,5 cm |
| Obwód uda | 60 cm |
| Długość nóg | 71 cm |
| Długość stopy | 21,5 cm |
| Waga netto | 45kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek






















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.