Opis
O niej
Czy widziałeś mechaniczną lalkę do seksu? Te lalki nie są zwyczajne i dają najlepsze uczucia. Mechaniczne lalki erotyczne są jednymi z najlepszych lalek do ruchania na świecie, a ona ma seksowne krągłości, miękkie piersi i pięknie wyglądające wargi waginy.
Szukając lalek erotycznych z tkaniny, musisz dodać tę lalkę erotyczną dla mężczyzn do swojej listy. Te
realistyczne lalki erotyczne z tkaniny zostały wykonane z tkanin, a mimo to wyglądają bardzo realistycznie. Zostały zaprojektowane tak, aby były miękkie pod twoim ciałem, a także zapewniały najlepsze doznania seksualne.
Jeśli masz fetysz lalek erotycznych (co jest niesamowitą rzeczą), powinieneś dodać tę lalkę erotyczną z tkaniny do swojej kolekcji i cieszyć się codzienną porcją niesamowitego seksu.
Jest bardzo wytrzymała, miękka i ludzka. Jest również bardzo przystępna cenowo i przyjazna dla budżetu, więc nie musisz rozbijać banku, zanim będziesz mógł ją zdobyć.
Jako kupujący lalki erotyczne po raz pierwszy lub jako stały klient musisz dodać te lalki do swojej kolekcji.
Jeśli potrzebujesz jednej z najlepszych lalek pasujących do Twojego fetyszu lalek erotycznych, ta jest właśnie dla Ciebie. Jest warta twojej inwestycji i jest jedną z najlepszych, jakie możesz zdobyć.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Linia piersi | 94 cm |
| Linia talii | 79cm |
| Linia bioder | 114 cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Długość ramienia | 67 cm |
| Długość nóg | 102 cm |
| Rozmiar stopy | 21cm |
| Linia uda | 65 cm |
| Linia łydek | 36cm |
| Waga netto | 52,5 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.