Opis
O niej
The new beautiful sex doll angel doll assures you of a wholesome sex experience. Purchasing a tall male sex doll will aid in letting go of sad sexual experiences. The Jennifer doll-perry sex tape goes a long way in providing tips on even the hardest sex positions.
The massive tits sex doll shouldn’t be left bare. It is important to purchase sexy outfits to present those boobs in. Affordable sex dolls help save cost while boosting your sexual morale. A man replaced his sex doll Jessica and. Ryan sex doll for a luxury doll. Getting a shemale malina doll is with a real doll face leaves you enchanted.
The strain from human relationships will drive you to pat sex doll life-size cheap dolls for solace. Just one sex doll nude doggy session is enough to relieve sexual tension. If a wife caught hisban with sex doll, that should be an indicator to up her sexual game so as to preserve the marriage.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 162 cm |
| Pierś | 97 cm |
| Pod biustem | 66cm |
| Talia | 62cm |
| Biodro | 100cm |
| Długość ramienia | 68cm |
| Długość nogi | 100cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 30 kg |
Galeria lalek


















































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.